Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura nemazat! > O nás

english version

BELLECANDLES s.r.o. - ručně malované svíčky

Jsme česká firma zabývající se výrobou dárkových svíček, které mají osobitý tvar a jsou dekorované ruční malbou. Ploché svíčky vyrábíme již od roku 2001 a nyní je v našem sortimentu více než 100 kolekcí s odlišnými ručně malovanými dekory, které průběžně doplňujeme.

Vedle významného tuzemského trhu se nám daří naše výrobky vyvážet i do dalších zemí – Německa, Rakouska, Itálie, Chorvatska, Švýcarska, Slovinska, Polska a dalších .

Každá z našich svíček je na počátku ručně odlita ze speciální směsi parafínu, jejíž vlastnosti zabraňují stékání vosku při hoření a zároveň umožňují tvarovat svíčku do neobvyklého, plochého tvaru. Naše malířky poté na povrch svíčky ručně namalují jeden z mnoha dekorů. Vše je práce štětce a šikovných rukou. Nakonec je svíčka vsazena do kovového stojánku a vložena do pevného dárkového kartonku, vyrobeného z vlnitého papíru s průhledným okénkem, aby se stala nejen zdrojem světla, ale především netradičním dárkem a interiérovým doplňkem.

Nemalou částí výroby je zpracování požadavků zákazníka na vlastní dekory, jak v podobě ručně malované, tak především tištěná loga a to v jakémkoliv barevném provedení. Takové svíčky jsou žádaným reklamním předmětem, který rozhodně nekončí v koši.

Vedle výroby a prodeje vlastních ručně malovaných svíček, působí firma BELLECANDLES s.r.o. na českém trhu jako výhradní zástupce německé firmy Flügel Kerzen.

Foto katalog.jpg

Máte-li zájem zakoupit některé naše svíčky pro vlastní potřebu, kontaktujte nás a my Vám obratem sdělíme adresu Vašeho nejbližšího obchodu, kde můžete naše svíčky zakoupit.

BELLECANDLES s.r.o. - idatabaze.czSvíčky a vosky - idatabaze.cz
 

english version